Повернення товару

Звертаємо Вашу увагу, що товари, придбані в інтернет-магазині "Марафон", приймаються до повернення тільки в інтернет-магазині. У роздрібних магазинах "Марафон" повернення не приймаються.

Ви можете повернути товар протягом 14 днів не рахуючи дня покупки (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути використаний). Це право гарантує Вам «Закон про захист прав споживача».

Щоб мати можливість повернути товар, будь ласка, забезпечте наступне:

• товар не був у експлуатації, збережено його товарний вид, споживчі властивості, товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)

• товар повністю укомплектований і не порушена цілісність фірмової упаковки, повністю збережені всі ярлики, захисні плівки, збережена заводське маркування (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)

Як можна зробити повернення товару?

Повернути товар можна заповнивши форму для повернення товару. У формі просимо Вас детально вказати, який саме дефект містить повертаємий Вами товар. Якщо у вас немає особистого кабінету, на прохання клієнта заявка на повернення створюється менеджером в телефонному режимі.

Після заповнення форми, вам необхідно передзвонити в інтернет-магазин для отримання адреси, за якою можна повернути товар, уточнення варіанту доставки товару, що повертається та інших питань.

Гроші повертаються покупцеві протягом 7 днів з моменту отримання нами товару.

Повернення коштів за товар на карту клієнта здійснюється після надавання клієнтом даних для повернення: IBAN + код ЄДРПО/РНОКПП (реквізити карти)

Повернення товару по Києву. Після заповнення форми про заміну або повернення товару, передзвоніть оператору.

Якщо куплений Вам товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути Вами використаний, покупець оплачує послуги кур'єра для повернення або обміну товару.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або дисфункцією товару), послуги з виїзду кур'єра до покупця щодо заміни чи повернення товару безкоштовні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в повернення товару (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний), всі транспортні витрати, пов'язані з поверненням, оплачуються покупцем.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або дисфункцією товару) всі транспортні витрати бере на себе інтернет-магазин "Марафон".

Відповідно до «Закону України про захист прав споживача», нижня білизна і купальники входять в перелік товарів належної якості і не підлягають обміну або поверненню, за умови, що вони не є браком.