Договір публічної оферти

Нижченаведений текст є договором між інтернет-магазином, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою 
marathon.ua
, іменованим надалі «Інтернет-магазин» та користувачем послуг Інтернет-магазину, іменований в подальшому «Покупець», і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину.


1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (у відповідності зі ст. ст. 633, 641 і гол. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.

2. Терміни та визначення

2.2. Товар — опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів.

2.3. Покупець – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, отримує інформацію від Інтернет-магазину, розміщує замовлення та купує Товари, які представлені на сайті Інтернет-магазину, для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, чи юридична особа/фізична особа-підприємець.

2.5. Замовлення - оформлена та розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на придбання і доставку від його імені і за його дорученням Товарів.


2.6. Сайт – сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою 
marathon.ua і що містить всі ознаки публічної оферти з продажу Товарів.

2.7. Особистий кабінет – простір на Сайті, доступ до якого має Покупець, у якому відбивається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцю, грунтуючись на його прагненнях, бажаннях і можливості скористатися послугами з продажу Товарів від імені та за рахунок Покупця, їх доставці, а також на прагненні Інтернет-магазину надати Покупцю інформацію про Товар, що цікавить Покупця та продати потрібні Товари.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві послуги продажу та доставки Товарів.

3.3. Покупець приймає умови цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Оформити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

4. Правила роботи з Сайтом

4.1. Покупець може переглядати вміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

4.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоніфікованої інформації і надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.

4.3.1. Покупець може зареєструватися на сайті наступним шляхом: пройти реєстрацію. При реєстрації Покупець вводить наступні дані:

· Ім'я, прізвище

· Пароль

· Адреса електронної пошти

4.4. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що залишається Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.

4.5. Після реєстрації на Сайті Покупцеві надається доступ до Особистого кабінету.


4.6. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, вказані при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозри щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Інтернет-магазин, зателефонувавши в контакт-центр за телефоном вказаним на сайті marathon.ua


4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які діїздійснені на Сайті під його обліковим записом і від його імені.

4.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві у користуванні послугами Інтернет-магазину, якщо у останнього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінного поводження (наприклад, порушення умов цього договору, або ін).

4.9. Заборонено використовувати Сайт в протизаконній і забороненій діяльності. Покупці Інтернет-магазину погоджуються дотримуватися законів України та норми поведінки, прийнятих в мережі Інтернет, а саме, але не обмежуючись, розміщенням на сайті матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає і/або обмежують честь, гідність та/або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-магазину.


5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів у віртуальну корзину «Мої замовлення», натиснувши кнопку «Оформити замовлення».

5.2. Оформити Замовлення на Товари можуть всі Покупці, незалежно від реєстрації. Замовлення обробляються і доставляються по Україні після оплати.

5.3. Оплата здійснюється: онлайн банківською платіжною карткою, оплата готівкою в магазинах або карткою, а також після оплатою у випадку доставки Товару засобами поштового зв’язку. Оплата проводиться в національній валюті України – гривнях.


6. Порядок оплати

6.1. Оплата Товару здійснюється безпосередньо в магазинах, готівкою або банківською картою, оплата онлайн або наложеним платежем.


7. Умови повернення

7.1. Інтернет-магазин здійснює доставку Замовлення в зазначений Покупцем місце і час для того, щоб останній міг отримати оплачений Товар.


7.2. У разі бажання повернути придбану продукцію необхідно зв'язатися з адміністрацією Інтернет-магазину по 
marathon.ua, вказавши причину повернення, номер замовлення і контактні дані.

7.3. Повернення товару здійснюється протягом 14 календарних днів від дати покупки при наступних умовах:

1) збереження цілісності товару і упаковки

2) товар, не був у вживанні і не має слідів використання.

7.4. Повернення товару здійснюється за рахунок Покупця.


8. Порядок доставки Замовлень


8.1. Доставка здійснюється з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю та з 10:00 до 18:00 по суботах. Вихідні дні - неділя та офіційні свята. Замовлення, оформленні протягом дня доставляються на наступний день. Довідкову інформацію про доставку Товару можна дізнатися в розділі «Оплата і доставка замовлення», який розміщений за адресою marathon.ua

8.2. Умови доставки:

8.2.1. Доставка по Україні здійснюється безкоштовно при мінімальній сумі замовлення від 500,00 грн.

8.2.2. При замовленні товару на суму від 1 грн до 500,00 грн. вартість доставки згідно з тарифами Перевізника "Нова пошта"

8.3. Про можливість доставки за межі України Покупцеві слід уточнювати в адміністрації Інтернет-магазину.

8.4. При доставці Замовлення Покупець отримує від представника Інтернет-магазину наступні документи: касовий чек, який підтверджує оплату Покупцем вартості Товару та/або послуг Інтернет-магазину.


8.5. Довідкову інформацію про доставку Товару можна дізнатися в розділі «Оплата і доставка замовлення», який розміщений за адресою marathon.ua
9.1. Якість Товару відповідає стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, яка встановлює вимоги до його якості або зразкам (еталонам). Відповідність Товару вимогам законодавства України підтверджується способом та в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

9.2. Продавець гарантує, що передає Покупцю замовлений ним Товар належної якості, придатний для використання з тією метою, з якою такий Товар звичайно використовується.

9.4. Продавець забезпечує належне використання Покупцем придбаного ним Товару протягом гарантійного строку, встановленого нормативно-правовими актами України. 

9.5. Гарантійний строк починає свій перебіг починаючи від дати вручення (передання) замовленого Товару Покупцю.


9.6. У разі виявлення Покупцем протягом гарантійного строку недоліків Товару Покупець має право: 9.6.1. на пропорційне зменшення ціни Товару; 9.6.2.на безкоштовне усунення недоліків Товару у розумний строк; 9.6.3. на відшкодування витрат по усуненню недоліків Товару.


9.7. У разі виявлення Покупцем протягом гарантійного строку істотних недоліків Товару Покупець має право: 9.7.1. на припинення Публічного договору та повернення сплаченої за Товар грошової суми; 9.7.2. вимагати заміни Товару на такий же або аналогічний, з числа наявних у Продавця.


9.8. Гарантійний строк збільшується на термін здійснення Продавцем безоплатного усунення недоліків Товару. Зазначений термін обчислюється від дня, коли Покупець передав Продавцю Товар для усунення його недоліків.

 

10. Конфіденційність і захист персональних даних

10.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні дані, зазначені в п. 4.3.1. цього договору.

10.2. Крім зазначених у п. 4.3.1. цього договору даних, Інтернет-магазин отримує від Покупця дані:

· про адреси доставки

· інформацію про смаки, інтереси, уподобання Покупця

· та іншу інформацію.

10.3. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження строку дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р.

10.4. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для цілей продажу Товарів і надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

10.5. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам та третім особам, які діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

10.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з неактуальностью інформації про Покупця або невідповідністю дійсності.


11. Інформаційні повідомлення

11.1. Реєструючись на Сайті або оформляючи Замовлення без реєстрації, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-

магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) та електронної пошти.

11.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, для цього необхідно звернутися з заявою в службу підтримки.


12. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

12.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення та інше.

12.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.

12.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажі чи уступки, створювати похідні продукти та ін.


13. Інші умови

13.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується цивільному праву України.

13.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

13.3. Усі спори, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У випадку не досягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору в судові органи згідно з чинним законодавством.

 

13.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору за власним розсудом у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (чинна) редакція договору завжди доступна за адресою marathon.ua