Пункт самовивезення Marathon.UA тимчасово не працює!

  • Місто: Київ
  • Область: Київська
  • Адреса: пр-т Степана Бандери (Московский), 20-Б
  • Телефон: ☎ +38(0800)758-009
  • Режим роботи: с 10:00 до 20:00 без вихідних
Пункт самовивезення тимчасово не працює!
Інтернет-магазин Марафон - один з найбільших майданчиків онлайн шопінгу. Тут покупець зможе придбати якісний брендовий одяг, взуття для повсякденного носіння або активного відпочинку від виробників зі світовим ім'ям. Функціонал сайту продуманий до дрібниць, що дозволяє легко і швидко підібрати товар і оформити замовлення з будь-якого міста України. Доставка товару здійснюється через транспортні компанії або можливо забрати продукцію через пункт самовивозу Марафон, який розташовується на 3-му поверсі нового ТРЦ «Plaza Sport Outlet» в Києві.
Таким чином, всі жителі і гості столиці можуть скористатися послугою.

Умови отримання товару в пункті самовивозу Марафон

Все дуже просто: покупець замовляє будь-які речі на офіційному сайті магазина і після примірки може їх забрати в пункті самовивозу. У свою чергу покупець отримує такі привілеї:
  1. «0» за доставку: йому не потрібно платити гроші за доставку посилки, так як новий пункт самовивозу Marathon.UA в Києві не бере за цю послугу гроші.
  2. Можливість приміряти замовлену річ.
Таким чином, можна точно визначитися чи підходять кросівки за розміром, оцінити габарити рюкзака, розглянути річ не тільки візуально, але й реально. Покупець має право замовити кілька позицій товару і на місці вибрати те, що більше сподобалося або підійшло.
Персонал магазину привітно ставиться до кожного клієнта. Головне завдання - подарувати хороші емоції, враження від онлайн шопінгу і самої покупки. Зверніть увагу, що пункт самовивозу Marathon.UA в Києві працює щодня без вихідних.