Інформація про доставку

Доставка по Києву

Доставка здійснюється кур'єром протягом 1-2 робочих днів з моменту оформлення замовлення.

Доставка по Києву можлива з понеділка по суботу!

Вартість доставки по Києву складає 40 грн.

Якщо сума замовлення понад 1500 грн. доставка по Києву здійснюється безкоштовно.

Доставка по Україні

Шановні клієнти, відправка замовлень по території України службами доставки, здійснюється після 100% передоплати. Відправка післяплатою можлива тільки в зону АТО (Донецька, Луганська області), за винятком тих товарів які знаходяться на складах в регіонах.

При відправці по післяплатному платежеу всі послуги «Нової пошти» оплачує одержувач.

Всі товари відправляються службою доставки в усі обслуговуються населені пункти «на склад перевізника» або «до дверей» замовника, якщо це можливо.

Ми працюємо з наступними перевізниками:

- «Нова пошта»

Відправка товару здійснюється тільки після підтвердження 100% оплати. (Про правила оплати товару читайте на сторінці "Оплата")

При замовленні товару на суму понад 1500 грн. доставка безкоштовно «на склад перевізника».

Вартість доставки товару (сума замовлення до 1500 грн.) По Україні становить 40 грн «на склад перевізника».

Відстеження доставки замовлення:

Ви зможете дізнатися дату і час доставки Вашого замовлення, якщо оберете кур'єрську службу зі списку нижче, перейдете по посиланню і в меню введете номер товарно-транспортної накладної.

Відстежити відправлення за номером товарно-транспортної накладної "Нова Пошта"


Послуга «Примірка товару».

Умови послуги «Примірка товару».

Увага, дана послуга можлива тільки жителям Києва.

Якщо Ви сумніваєтеся, який саме розмір Вам підійде, Ви можете замовити послугу «Примірка товару». В цьому випадку кур'єр доставить Вам обрану річ, а також річ на розмір більше або менше (за умови наявності). Після примірки, Ви оплачуєте тільки той товар який Вам підійшов.

Якщо ви хочете вибрати дві і більше одиниці товару* для послуги «Примірка товару» то до вартості доставки ще додається 20 грн., За кожну одиницю товару.

*Одиниця товару в послузі «Примірка товару» - це група обираних товарів, яких може бути не більше трьох.

При повній відмові, в разі обраної послуги «Примірка товару», Ви оплачуєте кур'єру тільки вартість доставки. При «примірки товару» Ви можете відмовитися від частини замовленого товару, і оплатити лише той товар, який Вам підійшов. Ви оплачуєте кур'єру тільки вартість обраного Вами товару. Товар, від якого Ви відмовилися, повинен бути викреслити з товарно-супровідних документів, сума замовлення в них повинна бути перерахована і відповідати сумі оплати.

Примірка може бути здійснена тільки в приміщеннях, що допускають присутність кур'єра.

Передача замовлення для примірки поза зоною видимості кур'єра (наприклад, в будівлях з контрольно-пропускним режимом, громадських місцях і т. Д.), Можлива тільки після внесення застави, в сумі повної вартості товару. Максимальний час перебування кур'єра у покупця - 30 хвилин.


Правила доставки

При отриманні Замовлення покупець повинен перевірити його на відповідність найменувань і кількості позицій, якості товару.

Після розрахунку з кур'єром Клієнт підписує накладну, чим підтверджує, що претензій до якості і комплектації Замовлення не має.

При виявленні недовезення, пересорту або браку покупець має право, відмовитися від усього Замовлення або його частини, сплативши тільки той товар, який його повністю влаштовує.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі відмови від замовлення (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути Вами використаний), послуги кур'єра оплачуються відповідно до зазначених вище тарифами.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або не функціональні товару) послуги кур'єра не оплачуються.