Інформація про доставку

Замовлення до 500 грн відправляються по 100% передоплаті та доставка НП за рахунок клієнта


Для надання логістичних послуг команда «Marathon» працює у партнерстві з перевізником «Нова пошта».


При відправленні замовлень накладеним платежем з післяплатою (оплата під час отримання замовлення у відділенні), перевізником «Нова пошта» — доставка безкоштовна в відділення та поштомати, але якщо в замовленні не більше двох одиниць товару


Комісію за післяплату сплачує покупець


Замовлення, що складаються з трьох одиниць товару і більше — надсилаються лише за 100% передоплатою на нашому сайті або на розрахунковий рахунок. Про правила оплати замовлень читайте на сторінці «Інформація про оплату».


Важливо! Одна людина має можливість оформити лише одне замовлення з післяоплатою (накладений платіж) протягом трьох днів. Якщо кількість замовлень у цей термін більша — вони будуть опрацьовані менеджером лише при умові 100% оплати на нашому сайті або на розрахунковий рахунок.


Замовляючи товар  на суму вище 5000 грн способом післяплата, при отриманні на відділенні Нова Пошта отримувач має пред’явити  документ, що підтверджує особу (паспорт та ідентифікаційний код)


Адресна доставка до дверей замовника доступна за рахунок замовника.


Всі товари відправляються службою доставки в усі населені пункти, що обслуговуються, «на склад перевізника». Деталі на сайті «Нова пошта».


Відстежуй статус свого замовлення та дізнавайся першим про нові пропозиції в чат-боті Марафон