Інформація про оплату

Оплатити замовлення можна:

- оплата на розрахунковий рахунок «Приват Банку» через термінали «Приват Банку» або «Приват24».

- готівкою (кур'єрська доставка),

- карткою Visa MasterCard через мобільний термінал (кур'єрська доставка),

- накладений платіж (Нова Пошта з передоплатою 200 грн. (Дана послуга доступна тільки в тому випадку, якщо товари із замовлення знаходяться на складах м. Києва.)).


- Оплата готівкою кур'єру.

Оплата здійснюється в момент доставки замовлення. Ви передаєте гроші кур'єру і отримуєте замовлений товар і всі необхідні документи.

- Оплата картою через термінал кур'єру.

Оплата здійснюється в момент доставки замовлення. Ви за допомогою мобільного терміналу переводите кошти і отримуєте замовлений товар і всі необхідні документи.

- Оплата на розрахунковий рахунок «Приват Банку» через термінали «Приват Банку» або «Приват24».

Після оформлення замовлення при виборі даного виду оплати, на протязі 1-ї години (в робочий час) з Вами зв'яжеться менеджер. Після підтвердження менеджером Вашого замовлення та узгодження все необхідної інформації Вам на електронну адресу або телефон будуть відіслані дані розрахункового рахунку. Розрахунковий рахунок Ви можете поповнити в терміналах «Приват Банку» або через систему «Приват24» або касу. Також на електронну пошту буде відіслана товарна накладна вашого замовлення. Після поповнення рахунку обов'язково збережіть квитанцію. Повідомте менеджеру, дату і точну суму оплати або заповніть форму підтвердження оплати. Як правило платіж приходить протягом години, але можливі ситуації що кошти зараховуються протягом 24 годин. Після підтвердження оплати обраний Вами товар буде переданий в кур'єрську службу для відправки транспортними компаніями.

Таким чином - економите на доп. витратах на накладений платіж (комісія служби доставки - 20 грн + 2% від суми післяплати).

Адреси терміналів, через які ви можете відправити передоплату, ви можете на офіційному сайті «Приват Банку». У пошуку набираєте назву міста і на карті зможете побачити найближчий термінал.

Також можна оплачувати через каси «Приват Банку». Адреси відділень також можете подивитися на офіційному сайті «Приват Банку».