Дізнайтесь більше
Значки як прати куртку

Значки як прати куртку

Детальніше
Що робити, якщо прогадали з розміром кросівок?

Що робити, якщо прогадали з розміром кросівок?

Детальніше
Чи можна прати кросівки в пральній машині?

Чи можна прати кросівки в пральній машині?

Детальніше

Мережа магазинів «Марафон»

Раді вітати вас на сайті мережі магазинів «Марафон», де ви можете купити брендовий одяг для активного відпочинку і повсякденного життя. Тут представлені високоякісні товари для спорту, гірськолижного туризму, різних похідних напрямків (трекінг, хайкинг і бекпекінг) і ін. Крім того, в каталогах мережі ви знайдете широкий асортимент сезонних речей, серед яких представлений одяг для чоловіків, жіночий одяг, а також дитячий гардероб (в тому числі речі для самих маленьких членів сім'ї).

Популярні бренди в мережі магазинів «Марафон»

Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками:  Jack Wolfskin, Asics, Puma, Nike, Fila, Regatta, Rip Curl, Hi-Tec і іншими. Всі вони славляться тим, що пропонують інноваційний підхід до виготовлення одягу і взуття, зокрема, використовують спеціальні технології для захисту від зовнішнього середовища: мембрани, просочення, функціональні мікроволокна тощо. Купуючи товари в нашій мережі, ви купуєте сертифіковану, оригінальну продукцію, яка відповідає всім стандартам якості.

«Марафон» - це якість і доступність кращого одягу

Мережа магазинів одягу «Марафон» є однією з найбільш розвинених в Україні, так як охоплює більшість областей. Ви можете знайти наші фірмові магазини в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Кременчуці, Полтаві,  Львові, Маріуполі, Одесі, Житомирі, Херсоні. Якщо ж з якихось причин ви не змогли підібрати підходящу модель в торговому центрі, наш інтернет магазин фірмового одягу доставить вподобані речі в будь-яку точку країни. Головна перевага інтернет магазину полягає в тому, що з його допомогою ви можете швидко порівняти ціни і характеристики різних моделей, підібравши таким чином саме те, що вам потрібно. Якщо ви сумніваєтеся, перш ніж замовити одяг онлайн, то завжди можете зв'язатися з менеджерами магазину і отримати повну консультацію щодо позицій, представлених в каталозі, їх розмірів, властивостей і особливостей використання.

-30%
на другу