Все про зимові сукні

Лучшие модели зимних платьев

Холодна пора року - не привід втрачати жіночність і привабливість. Тепле плаття повинно обов'язково бути присутнім в гардеробі кожної представниці прекрасної статі. Щоб річ дарувала власниці тепло і комфорт, вибирати її потрібно з особливою прискіпливістю, керуючись деякими простими правилами.

Матеріали і фасони теплих суконь

Незважаючи на любов багатьох дизайнерів до найтонкішого шовку, шифону та легкому трикотажу, для пошиття зимових суконь ці матеріали недоречні. Теплий одяг повинен не тільки виглядати надзвичайно, але і добре зберігати тепло тіла. У виробництві суконь для зими найчастіше використовуються:

  • французький трикотаж — він значно щільніше звичайного, при цьому забезпечує ідеальну посадку по фігурі і дарує відчуття м'якості і комфорту протягом всього дня;
  • шерсть — володіє відмінними зігрівальними властивостями, підходить для найхолодніших днів, до того ж вироби з вовни в чистому вигляді або її комбінації з іншими нитками практично не мнуться;
  • фліс — один з небагатьох синтетичних матеріалів, який добре зберігає тепло тіла, при цьому дозволяє шкірі дихати, ідеальний для спортивного стилю;
  • оксамит — прекрасний варіант для вечірніх нарядів;
  • акрил — синтетична нитка, що зовні нагадує вовняну, але значно поступається їй за зігріваючим властивостям.

Також широко застосовуються шкіра, кашемір, віскоза і деякі комбінації матеріалів.

Фасони зимових і осінніх суконь дещо відрізняються від звичних варіантів, які підходять для теплих літніх днів. Вони не настільки сильно облягають фігуру і, як правило, мають довжину до середини коліна і нижче. Універсальними варіантами є різноманітні в'язані вироби, сукні-туніки і класичні футляри. Підійдуть для холодних днів і моделі в стилі оверсайз. Вони дуже теплі, до того ж під низ можна надіти шар термоодягу, що забезпечить максимальний комфорт.

Зимове плаття в спортивному стилі

Тепле спортивне плаття — справжній хіт серед дівчат, що віддають перевагу відповідному стилю одягу. Такі вироби зазвичай мають рівні, злегка приталені або трапецієподібні силуети. Довжина не визначена. У колекціях сучасних дизайнерів зустрічаються як дуже короткі сукні-светри, так і елегантні моделі в підлогу.

Спортивний дизайн не допускає об'ємної в'язки і занадто яскравих деталей. Такі вироби лаконічні, виконані в дусі мінімалізму, як матеріалів найчастіше використовується щільний трикотаж або фліс.

Особливості вибору

Вибираючи плаття для зими, не слід нехтувати особливостями фігури або кольоровим типом зовнішності. Якщо стрункі, добре складені дівчата можуть хизуватися практично в будь-якому фасон одягу, то ті, хто мають деякі недоліки фігури, повинні поставитися до вибору зимової моделі з особливою пристрастю. Підібрати ідеальне тепле плаття допоможуть наступні правила:

  • об'ємна в'язка повнить — вибирати її власницям пишних форм не слід, краще обійтися дрібними візерунками і косами;
  • кращим рішенням, щоб подовжити шию, стане високий комір, хомут ж буде більш доречний на високих дамах;
  • щоб візуально витягнути фігуру, вибирайте вироби темних кольорів або моделі з вертикальним орнаментом;
  • не потрібно намагатися приховати зайві кілограми під об'ємними балахонами — трохи приталена сукня на розмір більше впорається з цим завданням набагато ефективніше;
  • увагу від маленьких грудей відверне V-подібний виріз, а завищена талія додасть кілька сантиметрів до зросту власниці наряду.

Правила догляду за теплими тканинами

Щоб зимовий одяг слугував довго, не втрачав своєї привабливості і властивостей, необхідно пам'ятати, що за деякими матеріалами необхідний особливий догляд. Найменш примхливі в цьому відношенні штучні тканини. Плаття з флісу або акрилу легко стираються в прохолодній воді, не вимагають до себе уважного ставлення і практично не мнуться.

А ось з виробами з натуральних тканин все набагато складніше. Прання у пральній машині для них не рекомендується, виключення складають максимально легкі режими з мінімальним віджиманням і використанням низьких температур. Для вовни слід вибирати спеціалізовані засоби для чищення, а сушити їх слід строго в горизонтальному положенні.

До речі, якщо ви хочете, щоб в'язане плаття доводилося прати трошки рідше, використовуйте спеціальні кондиціонери та засоби з антистатиком.

З чим одягти сукню

Завершити образ з модним зимовим одягом допоможе грамотно підібране взуття та аксесуари. Вибір їх безпосередньо залежить від довжини і фасону моделі, що сподобалася, а також від тієї мети, якої намагається домогтися господиня наряду.

Коротке в'язане плаття буде елегантно виглядати з класичними шкіряними або замшевими чобітьми. Причому дівчатам високого і середнього зросту не обов'язково надягати взуття на підборах. А ось доповнити образ щільними матовими колготками або стильними легінсами буде цілком доречно.

Багатьох модниць турбує те, що сукні з щільних матеріалів можуть візуально збільшити фігуру. Справитися з цим завданням зможе ремінець. Для довгих виробів і міді-суконь підійде широкий аксесуар. Моделі довжини міні прикрасить найтонший поясок контрастного відтінку.

А ось з прикрасами слід бути обережними. Багато зимових суконь мають самодостатні візерунки або яскраві принти. Застосування занадто масивної біжутерії може зробити образ грубим або навіть вульгарним.

Що стосується вибору верхнього одягу, то її довжина повинна відповідати правилу — чим коротше плаття, тим довше пальто, і навпаки.

Не бійтеся доповнювати свій гардероб теплими сукнями, експериментуйте з квітами, фасонами і поєднаннями. Залишайтеся жіночними навіть в найхолодніші дні.

09.01.2018

Схожі статті