Спортивний топ: як вибрати і з чим носити?

Будь-яка фізична активність позитивно позначається на організмі і зміцнює м'язи тіла. Але це правило не працює стосовно жіночих грудей, так як вона не має м'язової маси, тому під час тренувань втрачає свій тонус. Для цього передбачено спеціальний виріб — спортивний топ, який має анатомічний крій і робить заняття спортом максимально комфортними.

Що собою становить спортивний топ?

Как правильно выбрать спортивный топ

Вироби спеціального призначення багато в чому відрізняються від звичних укорочених майок і футболок. Незважаючи на упереджене ставлення багатьох жінок до спортивних бра з огляду на їх неестетичності, вони мають масу переваг:

  • забезпечують хорошу підтримку грудей — еластичні матеріали і спеціальні ставки не дають грудям підстрибувати, не дозволяючи втрачати їм тонус;
  • дозволяють шкірі дихати — сучасні синтетичні волокна, що входять до складу виробів, забезпечують швидке випаровування поту, тим самим запобігаючи розмноженню бактерій;
  • створюють ефект відсутності на тілі — тонкі м'які матеріали спеціально передбачені для ніжної шкіри в області грудей, а відсутність жорстких елементів фіксації робить спортивний бюстгальтер непомітним, виключаючи дискомфорт.

Ще один позитивний момент — спортивні топи пропонуються в розмаїтті моделей і забарвлень. Це може бути топ з чашечками, що нагадує звичайний бюстгальтер, бандо без лямок, а також вироби з різними типами фіксації на спині у вигляді лямок, що дозволяє вибрати ідеальний варіант згідно фігурі, цілі використання і особистим уподобанням.

Як правильно обрати топ для спорту?

Спортивный топ

Спортивний бюстгальтер — це різновид спортивної стягуючі футболки, але виглядає він більш стильно і сучасно, при цьому забезпечує більше свободи дій. Але головне в бра для спорту — не красиве зовнішнє виконання, а хороша функціональність. Щоб правильно підібрати ідеальний варіант, слід враховувати такі критерії:

  • Вид навантаження. Шукайте відповідний напис на бирці виробу, вибираючи варіант для конкретної мети використання: low impact (низький рівень) — ходьба, йога, пілатес; high impact (високий рівень) — біг, аеробіка, танці, кінний спорт.
  • Матеріал. Виключіть 100% бавовну і не бійтеся в складі синтетики, сучасна продукція для спорту гарантує комфорт під час занять, швидко відводить вологу і виключає алергічні реакції. Anti-Microbial — наявність антибактеріального просочення, Moisture Wicking — високі вологопоглинаючі властивості.
  • Метод фіксації. Розрізняють підтримуючі та стягуючі топи. Останні рекомендується вибирати власницям з розміром грудей В і менше. За зовнішнім виконання вони нагадують короткі майки, так як позбавлені чашок, лише доповнені посиленою лінією грудей. Підтримуючі бра застосовуються при розмірі грудей С і більше. У них присутні чашки, широка лінія грудей і широкі лямки.

Виробники, які спеціалізуються на виготовленні бюстгальтерів для спорту, випускають моделі в широкій розмірній сітці, тому можна підібрати хороший варіант навіть для нестандартної фігури.

Як повинен сидіти спортивний бюстгальтер і з чим його носити?

Спортивні топи відрізняються різноманітним пошиттям. Хтось вважає за краще закриті моделі, хтось прагне продемонструвати красиву зону декольте. При цьому вони не тільки забезпечують хорошу підтримку грудей, але і дозволяють переглядати, як працюють м'язи під час вправ. Але естетичність в даному випадку — не найважливіше, так як особливу увагу потрібно приділити комфортності посадки.

Бюстгальтер для спорту не повинен здавлювати, навіть моделі з сильною утяжкою не повинні порушувати кровообіг. Також при примірці варто зробити кілька рухів, нахилитися, щоб переконатися, чи не випадають груди.

Деякі жінки, які займаються спортом, вважають за краще носити топ і в повсякденному житті. Якщо під час занять рекомендується працювати над тілом в одному бра, то при прогулянці на вулиці спортивний спосіб можна доповнити вільної майкою з широкою горловиною і розрізами з боків. Поверх можна також надіти кофту і вітровку, а шорти, легінси і спортивні штани з кросівками зроблять образ завершеним.

26.06.2018

Схожі статті