Особливості догляду за білими кросівками

Білосніжне взуття завжди виглядає красиво, стильно, свіжо. Білі кросівки не тільки «повідомляють» оточуючим про активний спосіб життя володаря, але і викликають захоплення, адже здається, що сніжно-білим може бути тільки повністю новий виріб. Але, при правильному догляді, зберегти взуття в первинному стані не складе труднощів. Спеціальні засоби, що спрощують догляд за білими кросівками, сьогодні продаються в мережі магазинів «Марафон».

Як прибрати запах в білих кросівках

Навіть найякісніші кросівки починають погано пахнути, якщо в них ходить весь день, або надовго залишити в сумці після тренування. Запах з'являється через розмноження бактерій і грибків, які необхідно терміново прибрати.

Допустимо використовувати будь-які способи:

  • заморожування. Взуття кладуть в пакет і залишають на балконі або в морозильній камері на кілька годин. Але для лакованих виробів такий метод не підійде;
  • обробка парою. Висока температура пара смертельна для більшості мікроорганізмів, але для заходу буде потрібно праска з відпарюванням або пароочиститель;
  • прання. При пранні в машинці включають режим «для делікатних тканин», вручну - використовують порошок або мило;
  • народні засоби. Можна протерти виріб зсередини розчином хлорки, перекисом водню, содою або розведеним оцтом. На ніч покласти всередину лимонні або апельсинові кірки, лавровий лист, по три-п'ять пакетиків чаю. Допоможе прибрати запах навіть наповнювач для котячих туалетів, насипаний в носок і залишений в черевику на ніч;
  • спеціальні засоби. Зараз вони продаються в багатьох магазинах, включаючи і «Марафоні».

Як прибрати плями на білих кросівках

Очищати від бруду білі кросівки потрібно регулярно, бажано - відразу, як з'явилися забруднення, поки вони не встигли проникнути надмірно глибоко. Спочатку виріб очищають м'якою щіткою, протирають вологою ганчіркою. Сильні забруднення протирають сумішшю рівних частин соди, оцту і перекису водню. Прибрати бруд можна, використовуючи пральний порошок або відбілювач, лимонний сік, суміш крохмалю картопляного з молоком, ацетону з оцтом.

Будь-який засіб спершу «пробують» на невеликій малопомітній ділянці виробу. Всі маніпуляції виконують в рукавичках. Для усунення плям на білосніжному взутті застосовують засіб «SOLE CLEANER». Препарат повертає підошві і всій поверхні кросівок початкову білизну, видаляючи всілякі плями і забруднення.

Як прибрати подряпини на білих кросівках

Подряпини здатні сильно зіпсувати зовнішній вигляд будь-яких кросівок, так як в пошкоджені місця легко проникає бруд, який прибрати швидко і повністю вкрай проблематично.

Що зробити, щоб прибрати подряпини:

  • Зафарбувати дефекти білим лаком для нігтів.
  • Використовувати спеціальні фарби для білого взуття.
  • Тимчасово замаскувати пошкодження канцелярським коректором.
  • Лаковані вироби зачищають ластиком.

При виникненні подряпин на кросівках, в магазині «Марафон» варто придбати професійний коректор для взуття «WHITENER».


Як прибрати жовтизну на білих кросівках

Згодом білосніжні кросівки можуть пожовтіти, але врятувати їх можна. Для цього роблять суміш з соди, оцту і води, наливають її у велику ємність і занурюють туди взуття. Так само можна застосовувати і відбілювач, але який не містить хлору. Останній згубно впливає на текстильні елементи кросівок, хоча і допомагає прибрати жовті плями.

Жовтизну із взуття найпростіше видалити за допомогою «SOLE CLEANER». При покупці даного засобу, а також інших товарів, кожному клієнту магазину «Марафон» видають дисконтну карту на знижку в 5%.

Як прибрати потертості на білих кросівках

Потертості усувають шляхом протирання місць пошкодження сумішшю молока і оливкового масла. Іноді допомагає і бджолиний віск, але перевагу варто віддати саме спеціалізованим засобам.

Догляд за взуттям за допомогою рідкого коректора «WHITENER» від магазину «Марафон», здатний помітно продовжити життя виробу. Засіб підходить для усунення пошкоджень на білосніжних кедах, кросівках, черевиках. Інноваційна формула складу робить білий колір більш глибоким, рівним. Проблем з використанням не виникне.

Як випрати шкіряні білі кросівки

Кросівки зі шкіри не бажано прати в машинці, адже шкіра - матеріал делікатний. Найкраще очистити їх вручну. Шнурки та устілки рекомендується прати окремо, переважно господарським милом. Саме господарське мило є найдешевшим способом прибрати і запах, і плями з будь-якого виробу.

Взуття з інших матеріалів поміщають в текстильний мішечок, перуть в машинці на делікатному режимі при температурі 30 градусів і без віджиму. Після сушать на відкритому повітрі. Ставити на батарею не варто, так як виріб може дати усадку, а підошва - лопнути.

Догляд за білими кросівками за допомогою спеціалізованих засобів з мережі магазинів «Марафон» - найкраще рішення для білосніжного взуття.


09.04.2021

Схожі статті